Biuro pod Warszawą

W ramach realizowanej inwestycji oferujemy lokale usługowe i biurowe o zróżnicowanym przeznaczeniu. Biuro pod Warszawą - Mazovia Development Marki. Zapraszamy!

news

Nowe biuro pod Warszawą

Coraz częściej porzucamy centra dużych miast na rzecz malowniczo ulokowanych obiektów biurowych za miastem. Lokale biurowe pod Warszawą są tańsze, oferują łatwy dojazd do miejsca pracy, a w ich sąsiedztwie zawsze znajdzie się wolne miejsce parkingowe. Jedną z popularnych w ostatnim czasie lokalizacji są podwarszawskie Marki, w których powstają lokale biurowe o wysokim standardzie i zróżnicowanym metrażu.

Dlaczego lokale biurowe w Markach?

Marki to miasto doskonale skomunikowane z Centrum Warszawy, dzięki czemu decydując się na biuro w naszej inwestycji z pewnością nie stracisz na kontaktach biznesowych z partnerami z Warszawy. Wśród wielu atutów lokalizacji wspomnieć należy duży potencjał rozwojowy tego regionu oraz jego zaplecze infrastrukturalne, które zapewnia dostęp do wszelkich niezbędnych usług. Marki to także bogactwo przyrody wpływające na malowniczość okolicy oraz panujący tu spokój. To właśnie spokój umożliwiający koncentrację na pracy sprawia, że coraz więcej firm pragnie mieć biuro pod Warszawą, zamiast w głośnym i zatłoczonym centrum miasta.

Jakie lokale oferujemy?

W ramach realizowanej inwestycji oferujemy przedsiębiorcom lokale biurowe o zróżnicowanym metrażu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu użytkowego przestrzeni. W zależności od Państwa potrzeb możemy zaoferować biura pod mikro, małe i średnie firmy z potencjałem wzrostu. Oferowane lokale są dostępne w stanie surowym lub deweloperskim z możliwością indywidualnej aranżacji przestrzeni tak, aby jak najlepiej odpowiadała ona potrzebom Twojej firmy. Dodatkowym atutem oferowanych biur jest ich bezpieczeństwo, które wyraża się w zastosowanych podczas realizacji inwestycji przyjaznych środowisku i człowiekowi materiałach budowlanych oraz nowoczesnych technologiach.

Nie tylko lokale biurowe

W ramach realizowanej inwestycji oferujemy również lokale usługowe o zróżnicowanym przeznaczeniu, takie jak lokal na działalność kosmetyczną, usługi krawieckie, czy lokal na sklep w Markach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, m.in. nowych mieszkań w Markach.