Nowe mieszkania pod Warszawą

Deweloper pod Warszawą może nam zaoferować znacznie więcej niż rynek pierwotny w ścisłym centrum miasta

news

Nowe mieszkania pod Warszawą - stan deweloperski, rynek pierwotny

Deweloper pod Warszawą może nam zaoferować znacznie więcej niż rynek pierwotny w ścisłym centrum miasta. W rezultacie takiego stanu rzeczy pod Warszawą powstają malowniczo ulokowane nowe mieszkania na sprzedaż charakteryzujące się licznymi walorami – od uroku mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, po starannie przemyślany układ lokali mieszkalnych, które na rynek pierwotny trafiają w stanie deweloperskim lub wariancie „pod klucz”.

Jednym z deweloperów pod Warszawą, który nieprzerwanie od 2014 roku oferuje tanie mieszkania pod Warszawą jest Spółka Mazovia Development. W chwili obecnej spółka realizuje inwestycję na terenie podwarszawskich Marek. Nowe mieszkania na sprzedaż powstają tu w ramach nowoczesnego osiedla mieszkalnego o niskiej zabudowie, która doskonale komponuje się z otoczeniem.

Mieszkanie pod Warszawą

Mieszkanie pod Warszawą ma swoje dobre i złe strony. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę oczekujemy od nowego mieszkania i jaką sumę pieniędzy jesteśmy w stanie przeznaczyć na jego zakup.

Marki to miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą, dlatego jest chętnie wybierana przez inwestorów i deweloperów. Łatwy dojazd do Stolicy łączy się tutaj z urokami posiadania domu na wsi. Okolica jest zielona. Osiedle tonie w ciszy i spokoju, jakich próżno szukać w ścisłym centrum miasta. Nie bez znaczenia jest również cena. Rynek pierwotny pod Warszawą oferuje znacznie więcej metrów kwadratowych za taką samą lub nawet niższą cenę niż w Stolicy. Jeśli więc zależy nam na dużym mieszkaniu i relatywnie niewielkim kredycie, zdecydowanie powinniśmy rozważyć tanie mieszkania w Markach. Warto przy tym pamiętać, że Marki są w pełni funkcjonalnym miastem z infrastrukturą i zapleczem – placówkami oświatowymi, placówkami służby zdrowia, ośrodkami rozrywki, sklepami.

Stand deweloperski – wada czy zaleta?

Większość tanich mieszkań pod Warszawą oferowana jest w stanie deweloperskim. Za odpowiednią dopłatą nabywcy mogą zamówić usługę „pod klucz”. (Nie wszyscy deweloperzy pod Warszawą oferują mieszkania pod klucz, dlatego planując zakup takiej nieruchomości warto się upewnić, czy w ramach interesującej nas inwestycji deweloper zamierza oferować dodatkowo płatne usługi wykończeniowe).

Czy stan deweloperski to rzeczywiście mankament tanich mieszkań pod Warszawą? A może ich największa zaleta? Stan deweloperski nie ma jednoznacznej definicji w języku polskim, dlatego każdy deweloper interpretuje go na swój użytek, co znajduje odzwierciedlenie w różnych zapisach w umowach zakupu nieruchomości. Stan deweloperski nie jest tożsamy ze stanem surowym. Kupując nowe mieszkanie w stanie deweloperskim nie będziemy musieli wylewać podłóg czy kłaść tynków, w ścianach poprowadzona będzie również instalacja... To, co pozostanie nam do zrobienia przed zamieszkaniem, to tak naprawdę wykończenie mieszkania zgodnie z naszymi potrzebami i gustem.

Postrzegając stan deweloperski jako możliwość stworzenia niepowtarzalnych wnętrz, które sami zaprojektujemy i do których wybierzemy materiały wykończeniowe – podłogi, systemy ścienne, glazurę, drzwi wewnętrzne – zyskujemy praktycznie niczym nieograniczoną swobodę kreacji mieszkania tak, aby jak najlepiej odpowiadało potrzebom naszym i naszej rodziny.

Stan deweloperski w Markach

Inwestycja w Markach oddawana jest do użytku nowych lokatorów w stanie deweloperskim. W przypadku budownictwa wielorodzinnego oznacza to kompleksowe wykończenie elewacji zewnętrznej budynku i dachu, a także wszystkich innych części wspólnych. Pragnąc zachować spójny charakter osiedla elewację zewnętrzną oraz wykończenie balustrad balkonowych i tarasowych zachowano w zgodnej kolorystyce. W podobny sposób zostały wykończone klatki chodowe oraz pozostałe części wspólne budynku. Wykończenie i wyposażenie mieszkań pod Warszawą pozostawiliśmy w całości ich pierwszym właścicielom, którzy wybierają rynek pierwotny przede wszystkim ze względu na swobodę aranżacji przestrzeni, jaką oferują nowe mieszkania w stanie deweloperskim.

Stan deweloperski rozumiemy jako przygotowanie lokali pod wybrane przez inwestorów systemy wykończeniowe. Posadzki, tynki, instalacje – to wszystko wykonujemy w ramach umowy deweloperskiej. Naszym Klientom możemy również polecić godnych zaufania wykonawców prac wykończeniowych.