O Mazovia Development

Mazovia Development powstała dla realizacji inwestycji mieszkaniowych, które nie tylko zaspokoją Państwa zapotrzebowanie na własny kąt, ale spełnią marzenia o samodzielności i niezależności. Gwarantujemy Państwu najprostszą drogę do zdobycia własnego "M".

Firma Mazovia Development Sp. z o. o. S.K. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 została zarejestrowana w KRS w dniu 30.01.2013 r. Działalność developerska jest głównym kierunkiem aktywności spółki.

W lutym 2013 r. spółka zakupiła nieruchomość składającą się z dwóch działek 48/3 i 48/4 z obrębu 3-09 w Markach przy ulicy Promiennej o łącznej powierzchni 4874 m2. Po okresie projektowania i uzyskaniu pozwolenia na budowę w drugiej połowie lipca 2013 r. rozpoczęto proces budowlany. Inwestycja o nazwie Promienna II, zrealizowana została w dwóch etapach. Budynki oddano do użytkowania w grudniu 2014 r. Wówczas wybudowano 70 mieszkań, 43 miejsca postojowe w garażu, 36 miejsc postojowych na zewnątrz, 41 komórek lokatorskich. Wszystkie lokale zostały sprzedane.

Spółka zakończyła inwestycję Promienna I w październiku 2016 r wraz z oddaniem do użytkowania. Prace budowlane rozpoczęto w dniu 05.06.2015 r. Budowa zrealizowana  jest na działkach 48/5, 48/7, 47/2 i 46/2 o łącznej powierzchni 10571 m2. Powstały dwa budynki dwupiętrowe, w których znajduje się łącznie 141 mieszkań, 92 miejsc postojowych w garażu, 55 miejsc postojowych na zewnątrz oraz około 250 m2 komórek. 

Kolejną zakończoną inwestycją spółki jest Osiedle Promienna III- oddane do użytkowania w kwietniu 2020 r. Inwestycja ta, składa się z pięciu dwupiętrowych budynków w których znajduje się 209 lokali mieszkalnych, 1 lokal usługowy, 158 miejsc postojowych w garażu oraz 104 komórki lokatorskiej. Na terenie osiedla jest również 64 miejsc postojowych naziemnych. Budowa prowadzona była przy współpracy z generalnym wykonawcą, firmą KASBUD, należącą do wspólnika spółki.

Osiedle Promienna IV - zrealizowany etap składający się z pięciu trzypiętrowych budynków oraz dwóch garaży podziemnych. Łączna ilość mieszkań wynosi 113, w halach garażowych oraz na piętrach znajdują się komórki lokatorskie.

I styczniu 2024 r. został oddany do użytkowania V etapu inwestycji Osiedla Promienna.
Wybudowano cztery trzypiętrowe budynki, w których znajduje się 110 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok 5,4 tys. m2.  

Ważnymi aspektami na etapie projektowania były: estetyka, funkcjonalność, przestronność oraz zapewnienie doskonałego doświetlenia mieszkań, poprzez montaż dużych okien. Ponadto w budynkach zainstalowane będą windy od poziomu -1.

Budowa prowadzona jest przy współpracy z generalnym wykonawcą, firmą KASBUD, który realizował osiedla Promienna I, II, III, IV, V.
Spółka posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Ważnym elementem mającym wpływ na realizację inwestycji z sukcesem jest fakt prowadzenia robót w systemie generalnego wykonawcy, pod czujnym okiem wspólnika. Spółka ma zapewnione bezpieczeństwo finansowania inwestycji i wsparcie w innych firmach wspólników.

Deweloper ma na celu realizowanie nowoczesnych inwestycji mieszkalnych na terenie Powiatu wołomińskiego i jego okolic. Kieruje się przemyślanymi rozwiązaniami ze szczególną troską o jakość wykonywanych projektów. Starannie dobiera lokalizacje, dodatkowo dbając o wszelkie udogodnienia w zakresie samego budynku, jak i infrastruktury

Jest wiele projektów deweloperskich w okolicy. My jednak nie spoglądamy na działania innych. Realizujemy swoje pomysły na inwestycje i dopieszczamy każdy szczegół, by cieszyły oko tych, którzy w nich zamieszkają, a jednocześnie by wpasowały się w najbliższe otoczenie i charakter miasta Marki.

kredyty

DZIAŁ KREDYTOWY

W trosce o kompleksową obsługę stworzyliśmy niezależny Dział Kredytowy Mazovia Development obsługiwany przez niezależnych doradców.

kredyty

ARANŻACJA

Naszym klientom oferujemy aranżację mieszkań wg własnych projektów. Wszystkich informacji udzieli biuro sprzedaży.

kredyty

BEZPIECZEŃSTWO

Mazovia Development to uznana i pewna firma, świadczy o tym duża liczba zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych inwestycji.